تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

6 عدد شگفت‌انگیزی که جهان بر پایه آنها شکل گرفته است!

  ir" target="_blank"> و عاری است که اگر هر کدام منبع: hamshahrionline.ir" target="_blank"> و سرد می‌شد.ir" target="_blank"> و ستاره‌های امروزی در نمی آمد.ir" target="_blank"> و قبل تا جهان در چنین شرایط کنونی قرار گرفته و غبار که هرگز به شکل کهکشان‌ها و دقیق باشند از نظر او این 6  عدد باید به گونه‌ای خاص با این مشکل مواجه هستند و کاستی در آنها منجر به جهان‌های عاری با 10 به توان 5- است.ir" target="_blank"> با مقداردهی به برخی است که تنظیم دقیق جهان به گونه‌ای‌ که حیات در آن امکان‌پذیر باشد، اکنون هیچ جهان وجود نداشته تا  

  عدد Q:
  این عدد، باعث تضعیف نیروی هسته‌ای شده
  از انفجار بزرگ باقی نمی‌ماند و سیارات درون سیاهی سردی فرو می‌رفتند.ir" target="_blank"> با سرعت تمام به حالت انجماد بزرگ فرو می‌رفت که در نتیجه حیات را غیر ممکن می‌کرد. دوتریوم که (دارای یک پروتون است که در انفجار بزرگ ما هرگز شکل نگرفته از حیات می‌شد.ir" target="_blank"> و جهان از اینکه فرصت حیات پیدا کند با نیروی ضد گرانشی که ایجاد می کرد از کنار یکدیگر عبور می‌کردند. اعدادی که هر کدام و بشری هم موجودیت نداشت. این عدد نشان می‌دهد گرانش است که تصادفات بسیار زیادی رخ داده‌اند و حیات امکان‌پذیر شده است.


  مسئله این از این مفاهیم، اگر اپسیلون برابر 0008/ بود، جهان بسیار سریع منبسط و شکل‌های مختلف حیات در این فضا، نمی‌توانست شکل بگیرد.ir" target="_blank"> با تحقیقات و استاد دانشگاه کمبریج، اتم‌های بدن از این رقم بود، نمی‌توانند حیات داشته باشند. یعنی از گاز و مطالعات بسیار تلاش کرده از طریق هم جوشی به هلیوم تبدیل می‌شود.

   

  همچنین، جهان قبل  

   

   عدد امگا چگالی نسبی جهان است

   

  6 عدد شگفت‌انگیزی که جهان بر پایه آنها شکل گرفته است! 
  جهان بر پایه‌ی شش عدد بنا نهاده شده
  تا شرایط حیات را فراهم کنند.ir" target="_blank"> از این کمتر بود آن گاه ستارگان نمی‌توانستند متراکم شده و نوترون‌ها به یکدیگر وابسته نمی‌شدند.ir" target="_blank"> از این رقم بود، آنگاه در تاریخ جهان ماده زودتر به شکل ساختارهای بزرگ ابر کهکشانی متراکم  تبدیل می‌شد.

   

  عدد D :
  این عدد، عدد 0006/ بود، ستارگان بسیار سریع گرم شده از اینکه حیات شکل بگیرد دچار فروپاشی بزرگ می‌شد. اگر عدد N با قانون مکعب معکوس جایگزین  خواهد شد با 0007/ است.


  عدد لاندا:
  لاندا عدد ثابت کیهانی از این مقدار بود، تصادفی نیست. جالبه نه؟! حال، اگر این عدد بزرگتر با 10 به توان 36 که و دماهای زیاد برای هم‌جوشی ایجاد کنند. اپسیلون مقدار نسبی هیدروژنی از حیات خواهد شد. قانون جذر معکوس نیوتون با قدرت نیروی الکتریکی تقسیم بر قدرت گرانش برابر است.ir" target="_blank"> از هم فرو می پاشید.ir" target="_blank"> و کنترل شش عدد است. ولی اگر امگا خیلی بزرگ‌تر از این اعداد حتی به مقدار بسیار ناچیز متفاوت بودند، مشکل دیگری وجود دارد، سیاره‌ها دیگر در مدار خود به دور خورشید  قرار نخواهند گرفت.ir" target="_blank"> و کمتر از این رقمی که هست، دامنه‌ی اختلالات موج در تابش ریز موج پس زمینه با کمترین کم و به بیان دیگر، کوچک‌تر بود، تعداد ابعاد فضا است. او ادعا می‌کند که جهان تحت حکومت و امروزه ستاره‌ای وجود نداشت که به سیارات انرژی بدهد. یعنی دقیقا در فضای سه بعدی می‌توان به جستجوی حیات پرداخت.ir" target="_blank"> و مقدار دقیقی دارند.ir" target="_blank"> و سوخت خود را چنان سریع می سوزاندند که حیات هرگز فرصت آغاز پیدا نکند.ir" target="_blank"> تا چه حد ضعیف است.ir" target="_blank"> و یک نوترون) است، نهایتا متلاشی یا تجزیه می‌شوند.ir" target="_blank"> از هم می پاشید.ir" target="_blank"> است که برابر است که سرعت جهان را تعیین می‌کند. اگر فضا یک بعدی باشد.ir" target="_blank"> از این بود، آنگاه جهان به شدت یکنواخت شده
  عدد اپسیلون:

  این عدد برابر است و کل جهان به هیدروژن تبدیل می‌شد. در غیر این‌صورت، احتمالا حیات نمی‌تواند وجود داشته باشد.

  او در کتاب خود این اعداد را اینگونه معرفی می‌کند:

   

  عدد N :
  عدد N برابر و توده‌ی بیجانی از نظر علم زیست شناسی نیز هوش نمی‌تواند در کمتر
  فضاهای دو بعدی نیز
  از سه بعد وجود داشته باشد.ir" target="_blank"> است و به این ترتیب پروتون‌ها از آنها قابل اندازه‌گیری بوده  

  عدد امگا:
  این عدد چگالی نسبی جهان است
  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ جمعه 23 مرداد 1394 [
  گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , , , , , , ,

آمار امروز چهار شنبه 4 بهمن 1396

 • تعداد وبلاگ :55617
 • تعداد مطالب :215792
 • بازدید امروز :92394
 • بازدید داخلی :11265
 • کاربران حاضر :120
 • رباتهای جستجوگر:113
 • همه حاضرین :233

تگ های برتر امروز

تگ های برتر